Zostań wolontariuszem !!!

          Zapraszamy do współpracy osoby kreatywne i otwarte na nowe wyzwania, chcące rozwijać swoje umiejętności w zakresie szeroko rozumianej działalności kulturalnej.

Zapraszamy ludzi z inicjatywą, którzy chcą coś zmienić, realizowac własne pomysły i pasje, wychodzić poza stereotypy. Szukamy osób otwartych i dynamicznych, z poczuciem humoru i dystansem do siebie.

 

          Nasza organizacja zajmuje się odkrywaniem, profesjonalnym rozwojem i promocją osób uzdolnionych artystycznie. Współpracujemy z zespołami muzycznymi, muzykami i wokalistami, aktorami z teatrów muzycznych w Gdyni i Warszawie, a także domami kultury i innymi organizacjami w regionie, kraju i za granicą.

 

Wyzwania/zadania/przygody:

 

 • Profesjonalne szkolenia w zakresie działalności organizacji pozarządowej, współpracy z biznesem i administracją publiczną, a także pozyskiwania środków na realizację celów statutowych.

 • przygotowywanie kampanii medialnych i społecznych przy organizacji imprez kulturalnych takich jak koncerty, konkursy i festiwale.

 • współpraca z zespołami muzycznymi, grupami teatralnymi i innymi formami działalności kulturalnej

 • Współpraca z mediami(udzielanie i przeprowadzanie wywiadów)

 • organizacja warsztatów, szkoleń i konferencji, a także spotkań z ważnymi osobami z dziedziny kultury i sztuki.

 • współpraca ze studiem nagrań przy organizacji sesji nagraniowych zespołów i wokalistów (nie lada gratka dla osób interesujących się realizacją dźwięku)

   

          Jako iz nasza "Wyspa Artystów " jest prawdziwą kopalnią pomysłów, nigdy nie będziecie się nudzić. Poznacie wiele znanych, ciekawych i inspirujących osób. Nauczycie się jak pozyskiwac środki na realizację pasjonujących Was przedsięwzięć oraz jak pomagać innym w spełnianiu ich marzeń.


Wymagania:

 • język angielski na poziomie umożliwiającym korespondencję z podmiotami zagranicznymi (organizacje pozarządowe, media, instytucje kultury)

 • komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

 • mile widziana gra na instrumentach muzycznych/śpiew, lub inne uzdolnienia artystyczne :)

 • obsługa komputera (prowadzenie strony internetowej na flatformie wix oraz mediów społecznościowych  fundacji)

 

Część zadań do wykonania zdalnie (on-line), część w siedzibie fundacji (Sitno) w związku z czym własny pojazd mile widziany (lub dobre buty, tudzież rower z oponai zimowymi :)

 

  

                                                                   CV prosimy przysyłać na adres

                                         

                                                                          biuro@wyspaartystow.pl

                                                                                  ZAPRASZAMY

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now